Collection: Our Gelato

Our gelato is artisan made, made from whole milk, and comes in a variety of classic and seasonal flavours!

Ordering more than 9 gelato cups at the same time? Click here to Customize your own Love Box with a hand-designed note that will surely delight you for your next special occasion!

*Please note not all the gelato flavours available on-line may be available for walk-ins at our physical location at 116 Main Street North.

33 products
  • Holiday Special - Toblerone
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Banana Chocolate Chip
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Dutch Cookie
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Bacio
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Raffaello
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dolce De latte
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Zabaglione
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pistachio
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian Biscotti
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo Cookie
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Bean
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt Frutti Di Bosco
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nocciola
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tiramisu
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Dairy Free
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint Chocolate
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stracciatella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto - Coffee (Tub Only)
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto - Pistachio (Tub Only)
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto - Nutella (Tub Only)
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto - Nocciola (Tub Only)
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out