Collection: Our Gelato
Our gelato is artisan made, made from whole milk, and comes in a variety of classic and seasonal flavours!
Ordering more than 9 gelato cups at the same time? Click here to Customize your own Love Box with a hand-designed note that will surely delight you for your next special occasion!
*IF YOU ARE LOOKING FOR SAME-DAY PICKUP, VISIT OUR STORE FOR A GREAT SELECTION OF PREPACKAGED CUPS*
-
Keto - Nutella (Tub Only)
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Keto - Stracciatella (Tub Only)
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Keto - Nocciola (Tub Only)
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fall Favourites - Crab Apple
- Regular price
- $3.75
- Sale price
- $3.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fall Favourites - Chestnut Cream
- Regular price
- $3.75
- Sale price
- $3.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Holidays 2023 - Zabaglione
- Regular price
- from $3.75
- Sale price
- from $3.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 2