Collection: Classic Gelato

Our artisan-made classic gelatos are made with 100% whole milk. Find a familiar flavour or explore something new!
17 products
  • Pistachio
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Toblerone
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nocciola
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Bacio
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo Cookie
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dolce De latte
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Banana Chocolate Chip
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Bean
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt Frutti Di Bosco
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stracciatella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Special - Raffaello
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out