Collection: Classic

Our artisan-made classic gelatos are made with 100% whole milk. Find a familiar flavour or explore something new!
16 products
  • Chocolate
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo Cookie
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pistachio
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fall Special - Cappuccino
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Walnut
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fall Special - Apple Pie
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fall Special - Baileys
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fall Special - Caramel Crunch
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fall Special - Cinnamon
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nocciola
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Bellini
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint Chocolate
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stracciatella
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out